Google+
انجام کارهای دانشی، افتخار ماست

طراحی وب

طراحی وب سایت اصلی ترین خدمات دپارتمان وب دانشیاران شریف است که مجری پروژه های بزرگ طراحی و توسعه وب سایت بوده است و بیش از 1100 سایت برای مشتریان در حوزه های مختلف، طراحی کرده و توسعه داده است. هر سایتی با توجه به نوع کاربرد و مخاطبان هدف باید طراحی سایت مناسب داشته باشد. تکنولوژی های بکار رفته در طراحی سایت بسیار متفاوت هستند و زبانهای برنامه نویسی تحت وب از جمله : php , ASP .Net MVC, HTML میتواند نیازهای مختلف شما را برآورده کند. امروزه فریم ورک های فراوانی برای افزودن امکانات مختلف به قالب سایتها و انجاد دادن هرچه بهتر پروژه های طراحی سایت به بازار آمده است. ما در دانشیاران شریف آمادگی کامل جهت مراحل تولید وب سایت و ارایه هرگونه مشاوره در این زمینه را داریم. تیم طراحی دانشیاران شریف با سالها تجربه حرفه ای و صدها نمونه کار موفق میتواند بهترین قالب را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما طراحی و راه اندازی نماید. تیم طراحی ما توانایی طراحی قالب برای هر نوع سیستم مدیریت محتوی مانند : وردپرس , جوملا , نیوک و …. را دارا میباشد.برای طراحی سایت فروشگاهی، سایتهای تبلیغاتی و سایر سایت های تخصصی هم پیشنهاداتی خاص برای شما داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت میتوانید با ما تماس بگیرید.
یکی از اهداف طراحی سایت در دانشیاران شریف بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو، بهینه سازی موتورهای جستجوگر SEO و رعایت استاندارهای W3C می‌باشد. صفحات ایجاد شده توسط واحد طراحی سایت پارس دیتا علاوه بر جذابیت در طراحی، به دلیل رعایت نكات مورد توجه برای موتورهای جستجو و رعایت استاندارد های W3C در XHTML و CSS، رتبه رنكینگ بالایی در نتایج موتورهای جستجو خواهند داشت. وب سایت هایی که با توجه به استاندارد W3C در XML و CSS طراحی می‌شوند رنکینگ بالاتری داشته و در معرفی به موتورهای جستجو موفق ترند.
از دیگر مزایای سایت های طراحی شده می توان به Cross Browser بودن آنها (پشتیبانی در تمامی مرورگرها) اشاره کرد. Cross Browser بودن یکی از مهمترین معیارها در طراحی سایت است که متاسفانه اغلب رعایت نمی‌شود و باعث می‌شود صفحه سایت در همه مرورگرها به صورت صحیح نمایش داده نشود، این مزیت در دانشیاران شریف با جدیت و دقت بالا رعایت می‌شود. درخواست سفارش طراحی وب سایت شما توسط واحد طراحی، تحلیل و آنالیز خواهد شد تا کلیه مواردی که روی رتبه سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر دارد مانند لینک های مرتبط، بررسی و پیاده سازی شود. پس از ثبت سفارش طراحی صفحه (طراحی سایت)، اطلاعات مورد نیاز از شما خواسته می شود تا بر اساس آنها نسبت به ساخت صفحات وب سایت شما اقدام شود.
طراحی سایت به دو صورت طراحی سایت داینامیک و طراحی سایت استاتیک انجام می‌شود. در صورتی که طراحی سایت شما به صورت داینامیک باشد، می‌توانید محتویات آن را به صورت آنلاین مدیریت نمایید، اطلاعات آن را تغییر دهید، اخبار منتشر کنید، رای گیری و نظر سنجی داشته باشید، فرم هایی برای دریافت اطلاعات ایجاد کنید و از بسیاری از امکانات دیگر در سایت خود استفاده نمایید.

فناوریهای عمومی که برای طراحی و تولید وبسایت استفاده می کنیم به شرح زیر هستند :
•  ASP .Net
•  MVC
•  PHP
•  Ajax
•  JSON

برخی از ابزارای مورد استفاده ما برای طراحی و تولید وبسایت به شرح زیر هستند :
•  Visual Studio
•  Dreamweaver
•  Adobe Photoshop
•  Adobe Edge Inspect
•  Joomla
•  WordPress
•  .Net Nuke

برای درخواست انجام پروژه طراحی وب، فرم ثبت سفارش پروژه طراحی وب را تکمیل نمایید.